Hakkımızda
Your search results

Hakkımızda

20 yılı aşkın tecrübesiyle istanbul emlak piyasasında faaliyet gösteren firmamız bilgi birikimi ve uzman kadrosuyla haklı bir itibar kazanmıştır. Satın alınmasına ya da kiralanmasına aracılık ettiği konut ya da işyerlerine ilişkin tüm bilgileri güvenilir bir biçimde alıcı-satıcılara ileterek güvenli bir konut alışverişi ortamı yaratan firmamız bu yönüyle 20 yıldır müşterilerinin güvenini kazanmış ve piyasada bu yönüyle tanınmaktadır.

 

1995 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız emlak konusunda teknik bilgisi üst düzeyde ve satış- pazarlama konusunda uzman kadrosuyla yüzlerce konut ve işyerinin satışına veya kiralanmasına aracılık etmiş, satış ya da kiralama işlemlerinde olabilecek olumsuzlukları bertaraf edebilecek iş tecrübesine sahiptir. İstanbul , Kocaeli , Sakarya , Bilecik ve Ankara bölgelerinde arazi yatırımı yapmak isteyen yerli ya da yabancı müşterilerimiz, kendilerine sunduğumuz çeşitli alternatifler arasından seçim yaparlar. Yerli ve yabancı müşterilerimize emlak piyasası ile ilgili danışmanlık hizmeti vererek karar vermelerine yardımcı olmaktayız.

Vizyonumuz

Firmamız ; Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi, Mesleki Yeterlilik Belgesi , İş sağlığı ve Güvenliği Sertifikalarına sahiptir. Profesyonel kadromuz, güçlü organizasyonumuz, yüksek teknolojimiz ve başarıya olan inancımızla, üstlendiğimiz her faaliyetle bu hedefi yerine getirmek için özenle çalışıyoruz.

Misyonumuz

Eyüboğlu Gayrimenkul bugün olduğu gibi gelecekte de güvenilirliği ile anılan bir kurum olmaya devam edecektir.

Compare Listings