click to enable zoom
Yükleniyor...
We didn't find any results
Haritayı Genişlet
Görünüm Karayolu Uydu Hibrit Arazi Konumum Tam Ekran
Sokak Görünümü
Your search results

Jeodezik Dome Villa, Mimari Yapılar, Dağ Evleri, Glamping

275.000 ₺
Jeodezik Kubbe Evler

Jeodezik Kubbe Evler: Jeodezik Kubbe Evler ! En iyi konut alternatiflerinden biridir. Fiyatı uygun olması ve kullanıma hazır olması aynı zamanda demonte olması sebebi ile değerli müşterilerimize iyi bir yatırım alternatifi olarak sunulabilmektedir. Kubbe evler inşaa ediyoruz.

Ekolojij bir ev tasarımı bizim en iyi hizmetlerimizden biridir. Aynı zamanda bu konutlar çok uygun kiralama koşulları sonmaktadır. Çevreye duyarlı ve sürdürülebilir mimari sistemleri ile mükemmel bir olanak sunar.

Bir jeodezik dome ev, mimarideki en iyi tasarımlarla kar, rüzgar ve yağmuru tutabilir. Çevreye duyarlı ev sahipleri, eko-tatil yerleri ve göz kamaştırıcı inziva yerleri, insanoğlunun bildiği en güçlü yapı oldukları için Kubbe Evlerimizi birleştirir. Yalıtım, odun sobası ve iklim kontrol seçeneklerimiz onları her mevsim için bir sığınak haline getiriyor.

Jeodezik Dome Yapı Ölçüleri ( Standart Ölçüler ) :  600 cm x 600 cm – 800 cm x 800 cm – 1000 cm x 1000 cm – 1200 cm x 1200 cm ve isteğe bağlı olarak size özel projeler ile hem yeni ve eşsiz bir tasarım hemde uygun fiyatlı zamanında teslimat güvenilirliğini yaşayın. Tavan yükseklikleri R değeri üzerinden alınmaktadır. 12 metre çapında bir dome evin iç tavan yüksekliği 6 metredir. buna göre 6 metre yarı çapında olan bir kubbe evin iç tavan yükseliği 3 metre şeklindedir.

Jeodezik Dome Yapı Ebadları ( Özel Ölçüler ) : Projelerinizin Mobilya detaylarına uygun olarak küsürlü cm ölçülerinde de üretilebilmektedir. Duvar ve pencere detayları sizin isteklerinize özel çözümler üretilebilmektedir.

Jeodezik Yapılar  Uygulama ve Kullanım Alanları : Bİr showroom ürünü olarak kabin şeklinde de kullanılabilmektedir. Jeodezik yapılar bir yaşam alanıdır. Ürünlerin içeriği yatak mobilyası, mutfak dolapları, zemin döşemeleri, ve bir eve ait olan tüm içerikleri mimarlık ofisimiz bünyesinde hizmetinize sunmaktan gurur duyarız.

Kubbe Ev fiyatlarımız ile ilgili bilgi almak, teslimat süresi ve inşaa süresi öğrenmek için
0532 295 17 61 numaralı cep telefonundan hemen iletişim kurabilirsiniz. Kubbe evlerimizin nakliye ücreti Türkiye’nin her yerine göre değişmektedir. standart nakliye ücreti 4000 TL şeklindedir. Standart ürün ölçümüz 8 metre yarı çapındadır. iç kullanım alanı 40 m² şeklindedir. İç aksesuarlar olarak fiyatımıza sadece mutfak dolapları ve ahşap yatak mobilyası dahildir. Dilerseniz. Tüm mimari alt yapımızı evinizi kullanıma hazır şekle getirecek şekilde fiyatlandırabiliriz.

Mülk Numarası : 18519
Fiyat: 275.000 ₺
m² (Net): 40.00 m2
Oda Sayısı: 1
Yatak Odası): 1
Banyo: 1
Kaks (Emsal): Mevcut Değil
Gabari: Mevcut Değil
Tapu Durumu: Mevcut Değil
İmar Durumu: Mevcut Değil

Yorumlar

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekiyor.

Compare Listings